Plaket Töreni...

Beşiktaş Belediye Başkanı Sayın, Av. Murat HAZNEDAR ve Türk Yardımseverler Derneği’ ne verilmek üzere hastanemiz konferans salonunda plaket töreni düzenlenmiştir.

Program açılış konuşmasını yapan Hastane Yöneticimiz Uzm. Dr. Mustafa BULUT,  Belediye Başkanımız Sayın, Av. Murat HAZNEDAR ve Türk Yardımseverler Derneği’ ne hastanemize yapmış oldukları bağışlardan dolayı kurtarılacak hayatlar adına teşekkürlerini sundu. Mustafa BULUT beyin konuşmasının ardından hastanemiz doktorları, Doç. Dr. Cihangir KAYMAZ ile Prof. Dr. Hakan CEYRAN sonsuz teşekkürleri ile konuşmaya devam ettiler.

Program Beşiktaş Belediyesi Sağlık işleri Müdürü Sayın Dr. Yadigar BAYLAN ile Türk Yardımseverler Derneği Başkanı Saadet SUYOLCUOĞLU’ un konuşması ve plaketleri ile son buldu.

 

 

Plaket Töreni...
Plaket Töreni...
Plaket Töreni...
Plaket Töreni...
Plaket Töreni...
Plaket Töreni...

Haberler

DİLEK VE ÖNERİLERİNİZ, BİZİM İÇİN ÖNEMLİDİR !
FORMA GİDİN
Tc Sağlık Bakanlığı Dumansız Hava Sahası Saglıkla Buluşma Noktası Sabim ALO 184 ALO 113 Ulakbim İlacım TMO Bimer ALO 150 ALO 191 E-Öğrenme E-Nabız E-Devlet Web Uygulamaları Bilgi Edinme ÇSGB Elektironik Belge Doğrulama Sistemi Evde Sağlık Yönetim Sistemi Giriş Evde Sağlık