Mehmet Emirhan IŞIK

Mehmet Emirhan IŞIK
Ünvan: Uzm. Dr.
Bölüm/Branş: Başhekim Yardımcısı

Özgeçmişi

1982 yılında Erzurum’da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Erzurum’da tamamladı. 2006 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesinden mezun oldu.

2007 yılında başladığı Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji uzmanlığını 2013 yılında bitirdi. Bayburt Devlet Hastanesinde 2013 yılında çalıştıktan sonra olarak Sağlık Bilimleri Üniversitesi Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesine atandı.

2013 yılında Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim İşletme Fakültesini bitirdi. 2016 yılında başladığı Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Adalet bölümüne halen devam etmektedir.

Aralık 2017’den beri Sağlık Bilimleri Üniversitesi Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesinde başhekim yardımcısı olarak görev yapmaktadır. 

DİLEK VE ÖNERİLERİNİZ, BİZİM İÇİN ÖNEMLİDİR !
FORMA GİDİN
Tc Sağlık Bakanlığı Dumansız Hava Sahası Saglıkla Buluşma Noktası Sabim ALO 184 ALO 113 Ulakbim İlacım TMO Bimer ALO 150 ALO 191 E-Öğrenme E-Nabız E-Devlet Web Uygulamaları Bilgi Edinme ÇSGB Elektironik Belge Doğrulama Sistemi Evde Sağlık Yönetim Sistemi Giriş Evde Sağlık